PetSafe
Little Dog 350m

PetSafe Little Dog je profesionální elektronický výcvikový obojek s dosahem 350m a možností ovládat 2 psy najednou. Sada má nabíjecí obojek i vysílač. Tento model je vhodný pro psy s váhou od 5 do 70kg váhy.

Cena 5.490 Kč

Výcvikový obojek PetSafe Little Dog 350m dosah 350m

Elektronický výcvikový obojek PetSafe Little Dog 350m je profesionální model výcvikového obojku od firmy PetSafe. Výcvikový obojek PetSafe Little Dog 350m je velmi účinný a přitom cenově dostupný profesionální výcvikové zařízení, které zajišťuje spolehlivý a bezpečný výcvik. V případě správného používání, si Váš pes lépe zažije Vaše povely a budete schopni psa lépe zvládnout a to v dosahu až 350m. Vysílačka je ergonomicky tvarovaná, dobře se drží v ruce a výborně se ovládá a má displej. Vzhledem k možnosti nastavení síly elektrostatických impulzů v 8 úrovních, je obojek vhodný pro všechny psy o hmotnosti od 5kg až do 70 kg. Obojek obsahuje li-ion baterii, není tedy nutné měnit baterie, jednoduše připojíte obojek k přiložené nabíječce a necháte obojek dobít. Disponuje funkcemi el.statický impulz, zvuk a booster (možnost nastavení dvojnásobného impulsu) a je možné ho použít pro výcvik až 2 psů najednou (na vysílačce můžete jednoduše přepínat mezi jednotlivými psy). Další výhodou elektronických výcvikových obojků PetSafe je prodloužená záruku 3 roky.

Pro jaké psy je vhodný

Určení vhodnosti pro daného psa je vždy velmi složité, jelikož každý pes je jiný. Především záleží na temperamentu a citlivosti daného psa. Na základě našich zkušeností doporučujeme tento model pro tato plemena psů.

Pro malé psy Pro velké psy Pro větší psy

Video

Video v angličtině od výrobceKde koupit Zpět na přehled produktů

Výhody produktu

  • dosah až 350 metrů
  • nabíjecí přijímač i vysílačka
  • možnost nastavení 8mi úrovní impulsu
  • možnost výcviku až 2 psů najednou
  • jednoduché ovládání - pro každou funkci tlačítko zvlášť
  • vodotěsný a ponořitelný přijímač do 1 metru
  • zvukové upozornění, impuls a booster
  • podsvícený LCD displej
  • záruka 3 roky

Nevýhody produktu

  • žádné
Největší
na trhu
Showroom
v Praze
Rychlá
doprava
Produkty
skladem
E-shop

Máte zájem o dvířka pro psy a kočky?

Největší showroom v ČR

Navštivte jedinou specializovanou prodejnu elektronických výcvikových pomůcek. Všechno zboží Vám rádi předvedeme a poradíme s výběrem. I při nákupu na prodejně máte 1 měsíc zkušební dobu, během které je možné obojek bezplatně vrátit či vyměnit.

Kontaktní údaje

Sedmidomky 459/8, Praha, 101 00

Autobus: Bohdalec - 101, 135, 136, 150, 213

Tram: Slavia - 2, 5, 6, 7, 11, 22

Email: info@elektro-obojky.cz

Telefon: +420 216 216 106

Po - Pá: 900 - 1700
So - Ne: Zavřeno