PetSafe
275m

PetSafe je jedinečná kombinace ultrazvukového a sprejového obojku v jednom. S tímto obojkem můžete trénovat Vašeho psa, až na vzdálenost 275 metrů. Obojek nepoužívá ke korekci psa elektronické impulsy, ale šetrný a efektivní sprej, který psovi vystříkne na čumák a nepříjemný ultrazvuk.

Cena 4.990 Kč

Výcvikový obojek Petrainer 275m dosah 275m

Elektronický sprejový výcvikový obojek PetSafe je speciálně vyvinutý obojek, určený k odnaučení nežádoucího štěkání a nežádoucího chování psa až na 275 metrů. Obojek značky PetSafe pomáhá ovlivňovat chování Vašeho psa bez použití vodítka až na vzdálenost 275 m. Dálkový ovládač má tlačítka pro kladný (zvukové upozornění) a záporný signál (nepříjemný ultrazvuk). Záporný ultrazvukový signál je slyšitelný pouze psem a je mu velmi nepříjemný. Tím ho odradíte od opakování nežádoucího chování. Kladný signál slyší i člověk a pro psa je tento signál odměnou. Krom toho lze chování psa usměrňovat i uvolňováním citrónové vůně, která mu je vstříknuta z obojku pod čumák, pokud zmáčknete tlačítko na vysílači. Další výhodou elektronických výcvikových obojků PetSafe je prodloužená záruku 3 roky.

Pro jaké psy je vhodný

Určení vhodnosti pro daného psa je vždy velmi složité, jelikož každý pes je jiný. Především záleží na temperamentu a citlivosti daného psa. Na základě našich zkušeností doporučujeme tento model pro tato plemena psů.

Pro malé psy Pro velké psy Pro větší psy

Video

Video v angličtině od výrobceKde koupit Zpět na přehled produktů

Výhody produktu

  • dosah až 275 metrů
  • nabíjecí přijímač i vysílačka
  • korekce pomocí spreje ve 4 úrovních
  • ultrazvuk a zvukové upozornění
  • jednoduché ovládání - pro každou funkci tlačítko zvlášť
  • voděodolný přijímač i vysílačka

Nevýhody produktu

  • pouze voděodolná vysílačka
Největší
na trhu
Showroom
v Praze
Rychlá
doprava
Produkty
skladem
E-shop

Máte zájem o dvířka pro psy a kočky?

Největší showroom v ČR

Navštivte jedinou specializovanou prodejnu elektronických výcvikových pomůcek. Všechno zboží Vám rádi předvedeme a poradíme s výběrem. I při nákupu na prodejně máte 1 měsíc zkušební dobu, během které je možné obojek bezplatně vrátit či vyměnit.

Kontaktní údaje

Sedmidomky 459/8, Praha, 101 00

Autobus: Bohdalec - 101, 135, 136, 150, 213

Tram: Slavia - 2, 5, 6, 7, 11, 22

Email: info@elektro-obojky.cz

Telefon: +420 216 216 106

Po - Pá: 900 - 1700
So - Ne: Zavřeno