Petrainer
910D

Petrainer 910D je elektronický výcvikový obojek s dosahem až 500 metrů, vodotěsným přijímačem a možností ovládat až 2 psy najednou. Jedná se o nejdostupnější obojek na trhu v poměru ceny a výkonu, který doporučujeme jak nenáročným majitelům, kteří s výcvikem psa začínají, tak zkušeným kynologům nebo např. myslivcům. Disponuje funkcemi zvuk, vibrace a impuls, který je nastavitelný v 9-ti úrovních.

Cena 3.490 Kč

Výcvikový obojek Petrainer 910D dosah 500m

Elektronický výcvikový obojek Petrainer 910D se řadí mezi základní výcvikové obojky. Jedná se o nejdostupnější obojek na trhu v poměru ceny a výkonu, který doporučujeme jak nenáročným majitelům, kteří s výcvikem psa začínají, tak zkušeným kynologům nebo např. myslivcům. Disponuje funkcemi zvuk, vibrace a impuls, který je nastavitelný v 9-ti úrovních. I přesto, že se jedná o základní a cenově dostupný obojek, nabízí mnoho funkcí. Dosah obojku je až 500 metrů, takže je vhodný i na trénink do lesa a podobně zhoršených terénů. U obojku je možné nastavit sílu impulzu od úrovně 0 až 9, kvůli čemuž je obojek vhodný spíše pro větší psy o hmotnosti od 20 kg až do 90 kg. Navíc díky chytrému pohybovému senzoru šetří obojek energii – jakmile snímač zaznamená, že nedochází k pohybu, přepne se do režimu stand-by. Vysílačka u 910D má podsvícený LCD displej, a je ergonomicky tvarovaná pro dobré držení v ruce. Navíc je dodován s vodotěsným přijímačem (nevadí mu déšť, sníh a krátkodobé ponoření). Přikoupením dalších přijímačů lze výcvikový obojek Petrainer 910D rozšířit pro výcvik až 2 psů najednou (na vysílačce si můžete jednoduše přepínat mezi jednotlivými psy).

Pro jaké psy je vhodný

Určení vhodnosti pro daného psa je vždy velmi složité, jelikož každý pes je jiný. Především záleží na temperamentu a citlivosti daného psa. Na základě našich zkušeností doporučujeme tento model pro tato plemena psů.

Pro velké psy Pro větší psy

Video

Video v angličtině od výrobceKde koupit Zpět na přehled produktů

Výhody produktu

  • nízká cena
  • velká výdrž akumulátoru
  • vodotěsný přijímač (nevadí déšť a sníh, ani krátkodobé ponoření)
  • možnost nastavení 9-ti úrovní impulsu
  • možnost výcviku až 2 psů najednou
  • zvukové upozornění, vibrace a impuls
  • dobíjecí přijímač i vysílačka
  • zvukový lokátor

Nevýhody produktu

  • horší ovládání (pro každou funkci není tlačítko)
  • větší vysílač
Největší
na trhu
Showroom
v Praze
Rychlá
doprava
Produkty
skladem
E-shop

Máte zájem o dvířka pro psy a kočky?

Největší showroom v ČR

Navštivte jedinou specializovanou prodejnu elektronických výcvikových pomůcek. Všechno zboží Vám rádi předvedeme a poradíme s výběrem. I při nákupu na prodejně máte 1 měsíc zkušební dobu, během které je možné obojek bezplatně vrátit či vyměnit.

Kontaktní údaje

Sedmidomky 459/8, Praha, 101 00

Autobus: Bohdalec - 101, 135, 136, 150, 213

Tram: Slavia - 2, 5, 6, 7, 11, 22

Email: info@elektro-obojky.cz

Telefon: +420 216 216 106

Po - Pá: 900 - 1700
So - Ne: Zavřeno