E-Collar
Mini Educator ET-300

Elektronický výcvikový obojek Mini Educator E-Collar ET-300 je velmi malý, nabíjecí a ponořitelný (do 12,5m) výcvikový obojek americké výroby. Dosah obojku je 800 metrů, což je dostačující pro běžné použití na poli, v lese i na cvičišti. Největší výhodou modelu Mini Educator E-Collar ET-300 je jeho miniaturní provedení a malá váha přijímače i vysílačky. Díky tomu je vhodný i na ta nejmenší plemena psů jako je čivava, jorkšír, krysařík, bišonek apod.

Cena 6.990 Kč

Elektronický výcvikový obojek E-Collar Mini Educator ET-300 dosah 800m

Elektronický výcvikový obojek Mini Educator E-Collar ET-300 je velmi malý, nabíjecí a vodotěsný (do 12,5m) výcvikový obojek americké výroby. Dosah obojku je 800 metrů, což je dostačující pro běžné použití na poli, v lese i na cvičišti. Největší výhodou modelu Mini Educator E-Collar ET-300 je jeho miniaturní provedení a malá váha přijímače i vysílačky. Díky tomu je vhodný i na ta nejmenší plemena psů jako je čivava, jorkšír, krysařík, bišonek apod. Mini Educator E-Collar ET-300 má velmi pohotové ovládání - tlačítka jsou rozdělena pro každou funkci zvlášť - je tedy zajištěna rychlá reakce, která je při výcviku potřeba. Mezi další výhodu patří ponořitelný přijímač (až do 12,5m) a podsvícený displej, díky kterému můžete cvičit i ve tmě. Vzhledem k možnosti nastavení síly elektrostatických impulzů ve 100 úrovních, je obojek vhodný pro všechny psy o hmotnosti od 2 kg až do 60 kg. Obojek i vysílačka obsahuje dobíjecí li-ion baterii, není tedy nutné měnit baterie, jednoduše připojíte obojek i vysílačku k přiložené nabíječce a necháte obojek dobít. Obojek Mini Educator E-Collar ET-300 disponuje funkcemi vibrace/zvuk, el. kontinuální a momentální statický impulz, booster a zamknutí nastavení.

Pro jaké psy je vhodný

Určení vhodnosti pro daného psa je vždy velmi složité, jelikož každý pes je jiný. Především záleží na temperamentu a citlivosti daného psa. Na základě našich zkušeností doporučujeme tento model pro tato plemena psů.

Pro malé psy Pro velké psy Pro větší psy

Video

Video v angličtině od výrobceKde koupit Zpět na přehled produktů

Výhody produktu

  • velmi malý přijímač
  • podsvícený LCD displej na vysílačce
  • nabíjecí přijímač i vysílačka
  • možnost nastavení 100 úrovní impulsu
  • možnost výcviku 2 psů najednou
  • jednoduché ovládání - pro každou funkci tlačítko zvlášť
  • dosah 800 metrů

Nevýhody produktu

  • dražší cena
  • nemá zvukové upozornění
Největší
na trhu
Showroom
v Praze
Rychlá
doprava
Produkty
skladem
E-shop

Máte zájem o dvířka pro psy a kočky?

Největší showroom v ČR

Navštivte jedinou specializovanou prodejnu elektronických výcvikových pomůcek. Všechno zboží Vám rádi předvedeme a poradíme s výběrem. I při nákupu na prodejně máte 1 měsíc zkušební dobu, během které je možné obojek bezplatně vrátit či vyměnit.

Kontaktní údaje

Sedmidomky 459/8, Praha, 101 00

Autobus: Bohdalec - 101, 135, 136, 150, 213

Tram: Slavia - 2, 5, 6, 7, 11, 22

Email: info@elektro-obojky.cz

Telefon: +420 216 216 106

Po - Pá: 900 - 1700
So - Ne: Zavřeno